C - Figurka Motýl Monarcha stěhovavý 4 vývojové fáze 8 cm
Výrobce: Atlas
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 109 Kč
Figurka Motýl 4 vývojové fáze. Velikost 8 cm. 4 varianty - vajíčka, housenka, kokon, motýl. Vajíčka: 6,5x3,2x0,5 cm Housenka: 6,5x2x5,5 cm Kokon: 5,7x3,7x1,9 cm Motýl: 8,3x6x1 cm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Figurka Motýl 4 vývojové fáze. Velikost 8 cm. 4 varianty - vajíčka, housenka, kokon, motýl.
Vajíčka: 6,5x3,2x0,5 cm
Housenka: 6,5x2x5,5 cm
Kokon: 5,7x3,7x1,9 cm
Motýl: 8,3x6x1 cm
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 6.5 cm |
| Šířka výrobku | 2.0 cm |
| Výška výrobku | 5.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | ATLAS zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Atlas | Atlas — ATLAS zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Délka výrobku: 6.5 cm | 6.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — ATLAS zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — ATLAS zvířátka |
| Šířka výrobku: 2.0 cm | 2.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — ATLAS zvířátka |
| Výška výrobku: 5.5 cm | 5.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — ATLAS zvířátka |