C - Figurka Jelen 10 cm
Výrobce: Atlas
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 109 Kč
Jelen, figurka. Velikost 10 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jelen, figurka. Velikost 10 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030049 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.06270 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka výrobku | 10.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 3.0 cm |
| Výška výrobku | 10.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sezóna | Celorok |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | ATLAS zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Atlas | Atlas — ATLAS zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Délka výrobku: 10.5 cm | 10.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — ATLAS zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — ATLAS zvířátka |
| Objem kartonu: 0.06270 m³ | 0.06270 m³ — ATLAS zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — ATLAS zvířátka |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Šířka výrobku: 3.0 cm | 3.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — ATLAS zvířátka |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — ATLAS zvířátka |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Výška výrobku: 10.0 cm | 10.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — ATLAS zvířátka |