Batoh Krtek vymalovávací zelený 30 cm + 8 fixů
Výrobce: Wiky
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 174 Kč
Vymalovávací batoh Krtek. Zelená barva. Rozměry 30 x 27,5 cm. Balení obsahuje 8 barevných fixů na textil. Barvy jsou smývatelné studenou vodou.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 174 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vymalovávací batoh Krtek. Zelená barva. Rozměry 30 x 27,5 cm. Balení obsahuje 8 barevných fixů na textil. Barvy jsou smývatelné studenou vodou.
Parametry
| Kusů v kartonu | 1 ks |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 27.5 cm |
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Nomenklatura | 42029211 |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška výrobku | 33.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.24430 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Věk od | 3 |
| Pohlaví | KLUK |
| Hmotnost v gramech | 410 |
| Barva | ZELENÁ |
| Licence 1 | Krteček |
| Hloubka | 5 |
| Šířka | 33 |
| Výška | 27.5 |
| Brand | Wiky |