B - Figurka Gorila 8,5 cm
Výrobce: Atlas
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 89 Kč
Figurka Gorila. Velikost 8,5 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 89 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Figurka Gorila. Velikost 8,5 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030049 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.05783 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 5.5 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 8.5 cm |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | ATLAS zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Atlas | Atlas — ATLAS zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Délka výrobku: 8.5 cm | 8.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — ATLAS zvířátka |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.1 kg | 0.1 kg — ATLAS zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — ATLAS zvířátka |
| Objem kartonu: 0.05783 m³ | 0.05783 m³ — ATLAS zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — ATLAS zvířátka |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Šířka výrobku: 5.5 cm | 5.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — ATLAS zvířátka |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Výška výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — ATLAS zvířátka |