Autorobot kovový 11 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
Autorobot kovový. Velikost 11 cm. Volná kola. 2 varianty - bílý, oranžový.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Autorobot kovový. Velikost 11 cm. Volná kola. 2 varianty - bílý, oranžový.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 10.0 cm |
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška výrobku | 18.0 cm |
| Varianta: | bílý, oranžový |
| Objem kartonu | 0.16589 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Roboti |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Roboti |
| Baterie v balení: NE | NE — Roboti |
| Délka výrobku: 10.0 cm | 10.0 cm — Roboti |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Roboti |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Roboti |
| Je na baterie: NE | NE — Roboti |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Roboti |
| Objem kartonu: 0.16589 m³ | 0.16589 m³ — Roboti |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Roboti |
| Šířka výrobku: 5.0 cm | 5.0 cm — Roboti |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Roboti |
| Varianta:: bílý, oranžový | bílý, oranžový — Roboti |
| Výška výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Roboti |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Roboti |