Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 429 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Vhodné pro | Batole |
| Země původu | mimo EU |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky |
| Doporučený věk | 1+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Auta dopravní + ostatní |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Auta dopravní + ostatní |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Auta dopravní + ostatní |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Auta dopravní + ostatní |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Auta dopravní + ostatní |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Auta dopravní + ostatní |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Auta dopravní + ostatní |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Auta dopravní + ostatní |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Auta dopravní + ostatní |