Akční figurka Sonic koule
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 199 Kč
Nasbírej je všechny – 8 druhů. Akční figurka v oblíbené licenci Sonic. Vhodné pro děti od 3 let. Figurka je balena v neprůhledné kouli. Její obsah je překvapením.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nasbírej je všechny – 8 druhů. Akční figurka v oblíbené licenci Sonic. Vhodné pro děti od 3 let. Figurka je balena v neprůhledné kouli. Její obsah je překvapením.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Výška výrobku | 9.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030049 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sonic |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Sonic |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Sonic |
| Délka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Sonic |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Sonic |
| Je na baterie: NE | NE — Sonic |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Sonic |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Sonic |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Sonic |
| Šířka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Sonic |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Sonic |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Sonic |
| Výška výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Sonic |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Sonic |