ABC skládačka
Výrobce: Chemoplast
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 189 Kč
Zábavná skládačka ABC. Tato skládačka obsahuje všechny písmenka abecedy a podložky do kterých se písmenka dají vtlačit. Podložky jsou 4 a dají se spojit a vytvořit jednu větší.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 189 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zábavná skládačka ABC. Tato skládačka obsahuje všechny písmenka abecedy a podložky do kterých se písmenka dají vtlačit. Podložky jsou 4 a dají se spojit a vytvořit jednu větší.
Parametry
| Země původu | CZ |
|---|---|
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 31.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Šířka výrobku | 13.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Doporučený věk | 5+ |
| Název hlavní skupiny zboží | Chemoplast |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | kreativní |
| Produktová řada | Ostatní |
| Celní číslo | 95049080 |
| Celní preference | 95049080 |
| Balení | 47 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 5 let |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| EANs | 8595018900128 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | CH5000190 |