57181NP Bazén 229x147x46cm
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 799 Kč
Rodinný bazén, velikost: 229 x 147 x 46 cm, objem 600 l, výška stěny 33 cm, vypouštěcí ventil, 2 vzduchové komory, materiál: vinyl 0,33 mm, opravná sada
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rodinný bazén, velikost: 229 x 147 x 46 cm, objem 600 l, výška stěny 33 cm, vypouštěcí ventil, 2 vzduchové komory, materiál: vinyl 0,33 mm, opravná sada
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Výška výrobku | 31.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Šířka výrobku | 36.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 13.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Varianta: | oranžový |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nafukovací bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Nafukovací bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Nafukovací bazény |
| Délka výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Nafukovací bazény |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Nafukovací bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Nafukovací bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Nafukovací bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Nafukovací bazény |
| Šířka výrobku: 36.0 cm | 36.0 cm — Nafukovací bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nafukovací bazény |
| Varianta:: oranžový | oranžový — Nafukovací bazény |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Nafukovací bazény |
| Výška výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Nafukovací bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Nafukovací bazény |